TR EN

Ülkemizde yatırım yapacak yatırımcıların çeşitlik zorluklarla karşılaşmaktadırlar. Vergi mevzuatına uyum, büroktatik işlemlerin yürütülmesi, hukuk sistemimizdeki farklılıklar ve ticaret kültürümüzdeki farlılıklar yabancılar için aşılması ve anlaşılması gereken problemleri de beraberinde getirmektedir.  

Türk hukuk sisteminin yasal mevzuatına hakim kadromuz ile yabancıların yapacakları yatırımlarına en başından itibaren birlikte çalışıyoruz. 
Şirketinizin yatırım kararlarını için aşağıdaki konularda hizmetlerimiz ile geleceğinizi güvenle planlıyoruz.

Ddkinvest Danışmanlık Bağımsız denetçi ve Mali Müşavirler oluşan danışmanlarımızla yabancı yatırımcılar için aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız.
 

Yabancı Yatırımlarınız için aşagıdaki konularda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

  • Türkiye’de vergi ve muhasebe sistemi hakkında yasal sorumluluklarınız
  • Yabancı Personel Çalışma izni: Kurulacak şirkette Türk ve Yabancı personel çalıştırılması için çalışma ve ikamet izinlerinin alınması ve yasal çalışmalar hakkında bilgilendirme.
  • Şirket Değerlemesi
  • Şirket satın alımlarında aracılık hizmetlerinin yapılması,
  • Mali ve Finansal Durum raporlarının hazırlanması,
  • Yabancı Sermayeli  Şirket Kuruluşu, Şube, Temsilcilik Açma İzinleri
  • Yabancı sermaye yatırımlarına yatırım teşvik belgesi alma
  • Mevzuat desteği konuları hakkında danışmanlık hizmetleri alabilirsiniz.
  • Yabancı Şirket Yatırımlarında Dil desteği

 

► DKDİNVEST - Tecrübeli ve Dinamik kadrosu ile bir çok alanda yatırım ve teşvik danışmanlığı hizmeti sunan kurumsal bir danışmanlık firmasıdır.

Kırsal Kalkınma Hibeleri

Kırsal Kalkınma Hibeleri

küçük ve orta ölçekli işletmelerin teknolojik üretim yeteneklerini geliştirerek ithalatı yüksek olan stratejik ürünlerin yerlileştirilmesini sağlamak, üretimde daha yüksek oranda yerli girdi kullanımını sağlayarak cari açığın azaltılmasına katkıda bulunmak amacıyl

İNCELE
Kosgeb Danışmanlık Hizmetleri

Kosgeb Danışmanlık Hizmetleri

KOSGEB Hibe ve geri ödemeli krediler şeklinde ve farklı destek programları ile girişimciler ve KOBİ’ lere çeşitli finansal destekler sunmaktadır.

İNCELE
 Yabancı Yatırım

Yabancı Yatırım

Ülkemizde yatırım yapacak yatırımcıların çeşitlik zorluklarla karşılaşmaktadırlar. Vergi mevzuatına uyum, büroktatik işlemlerin yürütülmesi, hukuk sistemi...

İNCELE