TR EN

Dkdinvest 2017 yılında faaliyetine başlamıştır. Firmamız hâlihazırda bu alanlarda danışmanlık yapan kurucuların bir kurumsal yapı üzerinde buluşması ile oluşmuştur.
Firmamız kısa sürede danışmanlık yaptığı firmaların sayısını arttırarak büyük bir gelişme kaydetmektedir. Her adımda sizlerle birlikte olarak projelerinizin başarısı için özveri ile çalışarak başarılı projeleri yaratmak birinci önceliğimiz olmuştur.

 

 

Kendi dalında geniş uzman kadrosu,

Doğru Proje –Doğru Destek,

Sürekli Memnuniyet,

Güçlü İşbirliği,

Takım Çalışması,

Yabancılar için bir çok yabancı dilde birebir destek,  sloganları ile hizmet sunmaktadır.

DKD YÖNETİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ  olarak güçlü kadromuzla kaliteli hizmeti doğru ve en hızlı şekilde sunmayı ilke edinmiştir. 
Firmamız, siz değerli müşterilerimizin talep ettiği geniş bir yelpazeye yayılmış olan hizmetleri en doğru ve hızlı şekilde yerine getirmeyi hedeflemektedir. 

 

 

DKD Danışmanlık ve Yönetim Eğitim Hiz.Ltd.Şti. kurucusu 1980 doğumlu Ahmet Durmaz, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Mesleki çalışmalarına İstanbull' da başlımıs olup Kahramanmaraş' ta Kipaş Holding ve Piserroda Muhasebe alanında çalışma tebcubesine sahiptir. İngilizce bilmekte Evli ve 2 çocuk babasıdır,  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olmasının yanında, kendisini  Yatırım Teşvik ve hibe programları alanında zun yıllardır danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sakarya Üniversitesi SAÜSAM- Kobi Danışmanı(Seviye 6) Mesleki Yeterlilik Belgesine Sahiptir. (Belge No: YB0005/16UY0251-6/01/145)